Burçlar

2023 Akrep Burcu Yorumu (Aşk, Para, Mutluluk)

2023 Akrep Burcu Aşk Yorumu

2023 yılının başlarında Merkür, Mart gibi ise Güneş tutulması aşk hayatınıza direk sirayet edecek. Eğer bir ilişki içerisinde iseniz Ocak ayının ortalarına kadar lütfen sabrınızı koruyun ve sinir, kıskançlık gibi meseleler içerisinde kaybolmayın. Yoksa senenin ilk günleri aşk konusunda büyük sıkıntılar çekmenize neden olabilir. Evli ve ilişkisi olanlar ayrılık kıyısına gelebilir. Bunu okurken telaşlanmadınız değil mi? Nasıl olsa geçen sene de böyle olmuştu ama bir şekilde durumu düzelttiniz. Yine aynı problemleri yaşamak kabak tadı verir ama. Size tavsiyem sakin olun, alttan alın ve gereksiz tansiyon yükseltici kıskançlık, yargılamalardan uzak durun. Ne demek istediğimi başınıza geldikten sonra anlamayın. Bu yılı huzur yılı yapmak da geçen yılın sıkıntılarını bu yıla taşımak da duygusal açıdan sizin elinizde sevgili dostlarım. Haydi, evrene pozitif enerji yayalım ve geçen sene düştüğümüz hatalara düşmeyelim. Bekar ve rahat olanlar için ise oldukça heyecanlı ilişkiler görünüyor. Hem de birkaç tane. Bazen heyecanlı ve anlık tatminler kimi zaman ise duygusal anlamda sizi kanatlandıracak ilişkiler ile aşk açısından dolu dolu geçecek bir yıl sizi bekliyor.

2023 Akrep Burcu Para Yorumu

Akrep burcu için belki de en huzur verici başlığa geldik. İş, para ve refah içerisinde geçecek günler. Geçtiğimiz sene yine fena değildiniz yanlış mı? Maddiyat belki de en az sıkıntı çektiğiniz konu idi. Özellikle geçen senenin son ayları inişli çıkışlı olmasına rağmen hep sürpriz bir elden maddi destek aldınız ve belayı savuşturmayı bildiniz. Şansınız Bu senenin ortalarına dek devam edecek. Hem iş, yeni kariyer aynı zamanda destek almaya devam edeceksiniz. Şansa inanır mısınız? İnanmazsanız bile gördüğüm bir şey var. Haziran sonu gibi şans oyunları denerseniz iyi olur. Pozitif enerjiyi üzerinizde görüyorum. Özellikle 2023 Akrep burcu insanlar için sıcak olacak. Yaz mevsimi para ve mutluluk konusunda Nirvana yaptığınız zamanlara denk geliyor. Bari bu yazı mutlu geçirin ya gerçekten bunu hak ediyorsunuz.

2023 Akrep Burcu Mutluluk Yorumu

Akrep burcu orada burada sağlığıma dikkat etmiyorum diye kendisi ile dalga geçmeye devam ediyor. Bence bunu artık bırakın çünkü bu kış yine sağlık sorunları yaşayacaksınız. Belki çok ağır olmayacak ama günlük işlerde keyfinizi kaçıracak bazı rahatsızlıklar görüyorum. Kas, kol, bacak ağrılarına dikkat. Kışın olmazsa olmazı grip ve soğuk algınlığı bu sene birkaç defa kapınızı çalacak ve artık yeter diyerek yaka silkmeye başlayacaksınız. 2023 yılının sonları ise hem sağlık hem de mutluluk açısından bazı sorunlara gebe. Tüm yılı iyi geçirmiş bir akrep olarak her şeyin üst üste geldiğini hissedebilir ve bu yıl artık bitse ya düşüncesine girebilirsiniz. Bu gibi durumlarda senenin ne kadar rahat geçtiğini düşünün ve halinize şükredin bence.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir