Ekonomi

FLOKİ COİN NEDİR ? FLOKİ COİN NASIL ALINIR ? FLOKİ COİN YORUMLARI

FLOKİ COİN  

      Henüz çok yeni olmasına karşın Floki Coin son günlerde hızlı bir yükselişe devam etmektedir. Bitcoin’in belirsizliği devam ettikçe, yatırımcıların bu coin’e ilgisi artıyor. Bu da beklentilerde olumlu yönde bir değişim yaratıyor. Kullanıcılar Floki Coin nedir sorusunu sormaya başlıyor.

FLOKİ COİN NEDİR ?

    Shiba Inu topluluğuna ait hayran ve üyeleri tarafından oluşmuş para birimidir. Floki Inu’nun adı Elon Musk’ın Shiba Inu’sundan alınmıştır.

     Floki, bu coin’nin projesi hakkında tam bir bilgi vermemektedir. Bunun nedeni, Floki coinin piyasada henüz çok yeni bir token olmasıdır.

FLOKİ COİN NASIL ALINIR ?

   Floki coin nasıl alınır ? Floki coin’i satın almak için 2 seçenek bulunuyor. Birinci seçeneğiniz, merkezi kripto borsalarından satın almak. Diğer bir seçenek ise, UniSwap veya PancakeSwap gibi merkeziyetiz kripto borsalarından almak. UniSwap sitesinden giriş yaptıktan sonra veya kayıt olduktan sonra kripto para alım satım işlemleri yapabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra market kısmından bulunan coinler arasında Floki coin’i belirtmeniz gerekmektedir. Açılan miktar kısmına ise istediğiniz miktarı yazdıktan sonra bakiyenize yansır.

FLOKİ COİN YORUMLARI

  Elon Musk yaptığı söylemlerle Floki coin’e oldukça yarar sağladı. Elon Musk, Shiba Inu cinsi köpeğinin bir fotoğrafını çekip yayınlamıştı. Bu fotoğrafı “Floki geldi” notuyla paylaşınca içinde Floki geçen coinlerin değeri artış göstermişti.

Bu demek oluyor ki, metaverse oyun paraları tahmini milyarlarca dolarlık değelere ulaşabilir. Görülüyor ki, Floki’nin Valhalla isimli yeni metaverse oyunu sonrası insanların ilgisi daha da artacak. Aynı zamanda NFT block zincir etkileşimini ilk uygulayanlardan biri olacak. Şimdiden milyon dolarlık değere ulaştığı söyleniyor ve beklenen o ki milyarlarca dolara ulaşacak.

 Yatırımcılara göre yaşadığı dalgalanmalar sayesinde dogecoin’i ardında bırakacağı düşünülüyor. Yine de yatırım yaparken dikkatli olmakta fayda var.

FLOKİ COİN GELECEĞİ 2021 TAHMİNİ

 Uzmanlar, Floki coin geleceği 2021 tahmini olarak değerlendirmelerini sundu. Price Prediction’a göre Floki 2021’u minimum $0.000255 ve maksimum olarak da $0.00029043 civarında kapatacak. Price Prediction’a göre Floki çok yüksek bir potansiyele sahiptir. Floki piyasa değerinin artacağı tahmin ediliyor.

FLOKİ COİN GELECEĞİ 2022 TAHMİNİ

Analiz şirketlerin Floki coin geleceği 2022 tahmini şöyle; fiyatın ortalama $0.00039462 seviyesinde seyredeceği bekleniyor. Yıl sonunda, minimum $0.00038050 ve maksimum $0.00046203  görmüş olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir