Burçlar

Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz

Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz

Koç Burcu Yorumu

Koç burçları aşk hayatlarında bu yıl oldukça güzel adımlar atabilirler. Hem eskiye göre daha heyecanlı ve tutkulu bir aşk yaşayabilirler. Hem de yuva kurmaya hazırlanabilirler. Yılın ilk aylarında işleri ve maddi durumları pek iyi gitmese bile koç burçları bu yıl maddi yönden de oldukça şanslı. Sağlığa gelince bu sene ufak tefek sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirler.

Boğa Burcu Yorumu

Boğa burcu için bu yıl aşk hayatında güzelliklerden bahsedecek olsak da iş hayatı ve sağlık durumları için aynı şeyi söyleyemeyeceğiz. Tutkulu bir aşk hayatı yaşayacak olan boğa burçları, keyfine düşkün bir burç olduğundan bu yıl iş hayatında oldukça fazla problem yaşayacak. İş hayatında yaşadığı stres ve yorgunluğu ise sağlığını olumsuz yönde etkileyecek gibi görünüyor.

İkizler Burcu Yorumu

20 yılı adeta ikizler burcunun yılı olacak. Aşk hayatında yeni heyecanlar yaşayacak olan ikizler burcu bu yıl aşk hayatında aradığını bulacak. İş hayatında ise önüne oldukça güzel fırsatlar çıkacak. Önüne çıkan fırsatları değerlendirirse ve yılın ilk aylarında savurganlık yapmazsa, maddi açıdan rahatlayacak ve kariyeri için önemli adımlar atacak.

Yengeç Burcu Yorumu

Yengeçler için bu yıl inişli çıkışlı bir yıl olacak. İş hayatlarında yüzleri gülerken, aşk hayatlarında ve sağlık durumlarında işler pek de istedikleri gibi gitmeyecek. Evli olan yengeçler için boşanma söz konusu olurken, sağlık açısından sinirli bir yıl süreceğinden sıklıkla sağlık problemleriyle karşılaşabilir.

Aslan Burcu Yorumu

Aşk, iş, sağlık bu yıl yüzünüz gülecek. Aşk hayatınızda oldukça güzel anılar paylaşacaksınız. Ayrıca iş hayatınızda da terfiler alacağınız, süprizlerle karşılaşacağınız bir yıl sizi bekliyor. Pek sağlık problemi görünmese de, çok tempolu bir iş hayatınız olacağından boyun ve bel ağrıları yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Yorumu

Oldukça güzel bir aşk hayatı sizinle olacak. Ancak bu yıl aşk hayatınızda kıskançlığa da fazlasıyla yer vereceksiniz. İş hayatınızda ise maddi gelir elde etmekten ziyade sizin için öğrenme, eğitilme amaçlı bir yıl olacak. Sağlık sorunları ise bu yıl sizden uzak kalacak.

Terazi Burcu Yorumu

Aşk hayatınız bu yıl sizi nikah masasına oturtabilir. Bu yıl iş arayacak ve aradığınız işi bulacaksınız. Ancak bu işten yeterli derecede maddi gelir elde edemiyor olsanız da yılın ikinci yarısında beklediğiniz gelirlere ulaşacaksınız. Bu yılın sizin için diğer bir olumsuzluğu ise kilolarınız olacak. Kilolarınız ve tansiyonunuzla başınız belada.

Akrep Burcu Yorumu

Yılın ilk günleriyle birlikte aşk hayatınızda renklenecek. Bekar olan akrepler bu yıl evlenebilirler. İş hayatında da oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle şans oyunlarında talihiniz oldukça yüksek. Bu yılın sonlarına doğru yüklü miktarda para kazanacaksınız. Eklem ve kemik sağlığında problem yaşamanız ise muhtemel görünüyor.

Yay Burcu Yorumu

Aşk hayatınız ve iş hayatınızı olumlu geçireceğiniz bir yıl olacak. Ciddi sağlık problemleri de yaşamayacaksınız ancak düzenli beslenmeye ve spor yapmaya özen göstermenizde fayda var.

Oğlak Burcu Yorumu

Bu yıl aşk hayatınız kötü. Eşinize sadık kalmalısınız. Çünkü bu yıl oğlaklar için gizli ilişkilerin açığa çıktığı bir yıl olacak. Sadakatinizi bozduğunuz takdirde fırtına sizi de içine alabilir. İş hayatınızda ise kariyer yapacağınız bir yıldasınız. Ciddi sağlık problemleriyle karşılaşmanız ise beklenmiyor.

Kova Burcu Yorumu

Sağlıklı, mutlu, aşk dolu bir yıl sizi bekliyor. Aşk hayatınızda bu yıl yeni aşklara yelken açacak ve aşk dolu bir yıl geçireceksiniz. İş hayatınızda ise yıla durgun başlayacak ancak yılın sonuna doğru güzel işler başaracaksınız. Sağlık sorunları ise bu yıl size pek uğramayacak.

Balık Burcu Yorumu

Balıklar bu yıl aşktan ve işten yana şanslı. Bu yıl balıkların derdi sağlık sorunları olacak. Özellikle kilo problemleri ve psikolojik problemlerle karşılaşsalar da, uzman yardımıyla toparlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir