HaberlerSağlık

182 Randevu Nasıl Alınır? Mhrs Randevu sistemi

182 Randevu Al

Kişinin sağlık sektöründe hekim seçme hakkının bulunuyor olması istediği doktordan muayene olabilmenin kolaylığını sağlamaktadır. Acil durumlarda ve rutin kontrollerde daha da önemlisi ciddi bir hastalığın gerçek tanı konulmasını istediğiniz doktorun hangi hastanede görev yaptığını bilmeniz durumunda çağrı merkezi olan 182 Randevu Al hizmeti ile muayene tarihinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizin daha hızlı ilerlemesini ve beklemeden muayene olmanızı belirleyen bir sistemdir. Genç, yaşlı, kadın, erkek ve çocuk ayrımı yapılmadan her vatandaşın faydalanmasını sağlar.

182 Randevu Nasıl Alınır

Randevu sistemi sağlık bakanlığı tarafından uygulanan ve tamamen vatandaşın mağdur olmaması açısından yapılan bir uygulamadır. Siz 182 Randevu Al talebinizi oluşturduğunuz andan itibaren o gün doktorun programına sizin bilgileriniz eklenerek muayeneye gitmeniz beklenmektedir. Dilediğiniz zaman randevu alabileceğiniz sistem üzerinden randevu tarihi değişikliği de yapabilirsiniz. Dilerseniz randevunuzu ileri tarihe aldırabilir, dilerseniz de aynı gün içinde birkaç farklı bölümden randevu oluşturabilirsiniz. Öğleden önce veya öğleden sonra sabah 9 ve akşam 5 e kadar tüm sağlık muayeneleriniz için hizmet vermektedir. Randevu hattını 7/24 istediğiniz saatte arayabilir ve gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bu sistem hastaların ve hasta belirtisi olan kişilerin hastane ortamında uzun kuyruklar beklemeden saatinde ve zamanında orda olması kolaylığını sağlamaktadır. Kimse kimsenin sırası almadan her kez kendi randevu saatinde gelerek büyük bir kargaşanın ortadan kalkması hem hekimler hem de hastalar açısından memnuniyet sağlar. Bir rahatsızlığınız için hastaneye gitmeniz gerekiyor ise ve hastanede bulunan hekimi seçmek istiyorsanız eğer hemen 1182 Randevu Nasıl Alınır çağrı merkezini arayarak randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz gün ve saat aralığında çok kısa sürede talebiniz oluşturulur ve size randevu bilgileriniz aktarılır. Herkesin ücretsiz olarak hizmet alabileceği bir çağrı merkezi sistemidir. Randevunuzda bir hata veya sorun oluşması durumunda veya randevunuz sizin dışınızda ertelenmesi durumunda bu hat üzerinden size geri dönüş sağlanarak bilgileriniz tekrar kontrol edilebilmektedir. En kolay ve en hızlı randevu alma hizmeti olarak en çok tercih edilen ve vatandaş tarafından memnun kalınan bir uygulamadır. Randevunuzu oluşturarak rahat edebilir ve programınıza devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir