Ekonomi

Gate io Nedir? Gate.io Nasıl Üye Olunur?

Gate io Nedir 

Gate io  kullanıcı kitlesi  geniş bir alanı kapsayan kripto para birimini ifade etmektedir. Borsası Çin merkezli olması nedeniyle dikkat çekmektedir.

Gate io nedir  sorusunu merak eden yatırımcılar için Lin Han tarafından kurulduğu söylenebilir. Borsa bu yeni ismini güncel olarak değiştirmiş ve markada değişiklik yoluna gidilmiştir. Bter ismiyle anılmaktayken marka değişimi ardından Gate io olmuştur.

Gate.io Güvenilir mi ?

Gate.io güvenilir mi  borsa yatırımlarında piyasa değerinin artışına yönelik bir merakı içermektedir. Güvenilir bir borsa olduğu bilinen bu kripto para biriminde puanlama açısından yüksek beklenti oluşmaktadır.  Gate io 8.3 puanla dikkat çekmektedir.

Gate Technology Inc firması bünyesinde işlem yapılmaktadır. Gate.io borsasında şu diller ağırlıklı işlem yapılan seçeneklerdir: Türkçe,  Japonca, Korece, İngilizce, Çince… Kullanım bilgi gizliliği konularında beklentileri karşılayan bir firmadır.

Gate.io Nasıl Üye Olunur?

Gate.io nasıl üye olunur  sorusunda üyelik para yatırma ve coin alma süreçlerini bütünsel olarak değerlendirebilirsiniz.

  • Gate.io borsası üyeliği için kayıt işlemlerini platform üzerinden sağlamalısınız. Mail, kimlik doğrulama bilgileri vs. şifre işlemleri saklanmaktadır.
  • Hesap oluşturma işlemlerinde sayfa sizi yönlendirecektir. Kayıt formu ve bilgilendirme metinlerine bakmanız önerilir. Doğrulama işlemleri e posta adresinize gelecektir.

Gate.io Nasıl Para Yatırılır?

Gate.io nasıl para yatırılır  aşamasında hesap ardından coin alabilmeniz için bu işlem gerekmektedir. Para yatırma için cüzdan sayfasına gelmeniz gerekir. Yatırma yapılacak para birimini seçebilirsiniz.  

Platformun kendi belirlediği hesap numarasına gönderim miktarı aktarılmalıdır. USD, TR olarak para birimini değiştirebilirsiniz. Cüzdan kodu kopyalandıktan sonra para işlemleri devam eder. Temel mantık hesabınızın kendisine para yatırmak ve kripto alabilmektir. Genelde yarım saat içinde bu işlemler tamamlanmaktadır.

Gate.io Nasıl Coin Alınır?

Gate.io nasıl coin alınır sorusu için ticaret sayfası üzerinden işlem yapılmaktadır. Ne kadar coin almak istediğinizi yazarak satın al bölümüne basarak devam edin.  Siparişinizi vermenizin ardından paranız bakiyenize aktarılacaktır.

Gate io para biriminden satın alım yapıldığında bunu başka para birimi alım satımı yapmak üzere bekletebilirsiniz.  Gelecekte gate io para biriminin geçerliliği ve kar oranı değişebilecektir.  Yatırımcıların belirli bir sabit birimle hareket edebilmesi için güncel piyasa analizlerini takip etmeleri önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir